Відмінність двигуна постійного і змінного струму

 

Електродвигуни грають важливу роль майже у всіх галузях промисловості. Використання правильного типу двигуна з високоякісними деталями і регулярним обслуговуванням забезпечує безперебійну роботу підприємства. На виробництві або в побуті можуть використовуватися різні пристрої. У чому відмінності двигуна постійного і змінного струму?


Електродвигуни — це машини, які перетворюють електричну енергію — або з накопиченої потужності, або з прямого електричного з’єднання — в механічну енергію за рахунок створення обертальної сили. Два основних типи електродвигунів:

 

Двигуни змінного струму;Двигуни постійного струму;
В обох випадках вони використовують електричний струм для створення магнітних полів, які, в свою чергу, створюють обертальну механічну силу в якорі. У різних конструкціях двигунів використовується одна і та ж базова концепція для перетворення електричної енергії в потужні сплески сили і забезпечення динамічних рівнів швидкості або потужності.

 

Основні відмінності двигунів змінного і постійного струму
Двигуни змінного і постійного струму — це широкі категорії, які включають менші підтипи. Наприклад, асинхронні двигуни, лінійні двигуни і синхронні двигуни — це все типи двигунів змінного струму.

 

Відмінності двигунів постійного і змінного струму обумовлюють різні переваги, які роблять їх найбільш придатними для різних комерційних і промислових застосувань. Наприклад, електродвигуни змінного струму гнучкі і прості в управлінні. Деякі з них інших переваг включають:

 

  • Низькі вимоги до пускової потужності;Контрольовані рівні пускового струму і прискорення;
  • Контроль швидкості і крутного моменту на різних етапах використання;
  • Висока міцність і тривалий термін служби;
  • Можливості для багатофазних конфігурацій.

 

Двигуни постійного струму також мають свої переваги, такі як:

  • Ще простіше монтаж і обслуговування;
  • Висока пускова потужність і крутний момент;
  • Швидкий час відгуку на пуск, зупинку і прискорення;
  • Доступність в декількох стандартних напружених.

 

Який двигун потужніший: змінного або постійного струму?
Двигуни змінного струму вважаються більш потужними, ніж двигуни постійного струму, оскільки вони можуть створювати високий крутний момент за рахунок використання більш потужного струму.

 

Відмінність двигуна постійного струму від змінного в тому, що він ефективний і краще використовує вхідну енергію. Двигуни змінного і постійного струму бувають різних розмірів і потужностей, які можуть задовольнити будь-які галузеві вимоги.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form