Як вибрати майстерню по ремонту та діагностиці електродвигунів?

Ремонт електричного двигуна — дуже складне завдання. Довіряти таку роботу варто професіоналам, тому перед тим, як віддати двигун, необхідно оцінити обраний сервіс. Ремонт і діагностика електродвигунів вимагають специфічного обладнання, яке значно підвищує якість послуг.

ремонт та діагностика електродвигунів

Майстерня Дудаленко проводить діагностику двигуна перед початком ремонту. Випробування можна умовно розділити на дві категорії: механічні і електричні.

Передові методи випробувань на відповідність механічним характеристикам вимагають проведення аналізу спектра вібрації, для чого потрібен аналітичний тестер. Перевіряють і динамічне балансування ротора, яке повинно виконуватися на працездатному і відкаліброваному балансувальному верстаті. Діагностика і ремонт електродвигунів в обов’язковому порядку вимагає наявності цього верстата.

Передові методи випробувань на електричну відповідність включають випробування ізоляції, опору проводів і втрат в осерді. Щоб виконати ці випробування, майстерні потрібен аналізатор обмоток з можливістю тестування імпульсних перешкод і тестер втрат в осерді. Випробування на імпульсні перенапруги — єдине випробування, яке може виявити межвиткову деградацію ізоляції, що є найбільш поширеним типом електричної відмови. Наявність діагностичного обладнання відображає високий професіоналізм і широкі можливості обслуговування.

Організація простору в майстерні по ремонту і діагностиці електродвигунів

Забруднений робочий простір погано впливає на електричні двигуни. Забруднення в повітрі можуть потрапляти в критично важливі компоненти двигуна, такі як підшипники, ущільнювачі і мастильні матеріали, знижуючи їх надійність і скорочуючи термін служби. Чистота, хороше освітлення і належні процедури зберігання інструменту необхідні для полегшення кваліфікованого ремонту і діагностики електродвигуна.

Майстерня Дудаленко має в своєму розпорядженні все необхідне обладнання для обслуговування електричних двигунів. Досвідчені майстри швидко виявлять несправність і проведуть необхідний ремонт, щоб двигун максимально швидко повернувся в робочий стан.