Ремонт двигунів змінного струму

 

Електричні двигуни можуть працювати на змінному або постійному струмі. Іноді вони виходять з ладу. Це трапляється з різних причин: механічні пошкодження, проблеми з обмоткою, перегрів або перепади напруги. Щоб відновити роботу, необхідний ремонт двигуна змінного струму.

Ремонт двигунів змінного струму
Щоб оцінити несправності і визначити перелік необхідних робіт, проводять комплекс діагностичних заходів. Вони включають простий огляд двигуна, очищення від бруду, масляних плям і механічних частинок. При необхідності перевірити електричну частину використовують мультиметри для оцінки сили струму на котушках двигуна.

 

Залежно від виявлених проблем двигуна визначають комплекс робіт, які потрібно провести. Іноді достатньо одногоперемотування або заміни підшипника, але нерідкі випадки, коли необхідно зробити відразу кілька дій.

 

Що входить в ремонт двигунів змінного струму
Електродвигуни схильні до механічних пошкоджень, тому часто для відновлення роботи досить усунути пошкодження, не вдаючись до перемотуванні або ремонту електричних частин. Втім, перепади напруги і перегрів також часто призводять до проблем з обмоткою.

 

Для відновлення роботи двигуна може знадобитися великий перелік дій, проте вкрай рідко вдаються до повного списку:

  • Заміна підшипників;
  • Відновлення місць для підшипників на валу і на кришках;
  • Реставрація ротора, вала, шпоночного паза;
  • Сварка корпусу;
  • Відновлення кріплень і лап;
  • Заміна сальника, заміна крильчатки охолодження;
  • Заміна вивідних кінців, підбір і установка конденсаторів;
  • Просочення обмоток лаком.

 

Для якісного ремонту двигунів змінного струму необхідно використовувати відповідні матеріали. Це продовжить термін служби пристрою і дозволить ще довго не звертатися в ремонтні майстерні. Для перемотування використовується спеціалізоване обладнання, яке істотно полегшує і прискорює процес роботи. Перемотка двигуна своїми силами займе багато часу і може привести до більш серйозних несправностей.

 

Майстерня Дудаленко виконує перемотування і ремонт двигунів змінного струму з 1994 року. Великий досвід роботи і професіоналізм співробітників гарантує високу якість роботи, а надійні матеріали продовжать термін служби пристрою після виконаного ремонту.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form